Hakkımızda

Bursa Evden Eve Taşımacılık Sektöründe hizmet vermek üzere yola çıkan firmamız kurulduğu günden bu yana Bursa'a evden eve taşımacılık alanında var olan kalite ve hizmet açığını büyük oranda kapattı. Başarı ve müşteri memnuniyeti ile sürekli büyümeye devam eden firmamız yüz güldüren kalitesi ve memnuniyete sebep olan hizmetleri ile sektörde kısa süre içinde yükselen bir değer olmakla kalmayıp Bursa'nın sayılı nakliye ve taşımacılık firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Amacımız sektörde marka olmaktır.

Kuşkusuz bundan en büyük etken dürüstülük ve müşteriye verilen önemdir.

 

Misyonumuz

Bizimle çalışan her müşterimiz bizim için çok önemli ve özeldir. Kalite ve memnuniyet müşterimizin hakkı ve bizim olmazsa olmaz prensibimizdir. Bursa evden eve taşıma, asansörlü evden eve taşıma, sigortalı nakliye hizmetleri, şehirler arası taşıma ve nakliyecilik hizmetleri, ofis ve işyeri taşıma ihtiyaçlarınızda bir telefon kadar uzağınızdayız. Sizlerede kalite ve memnuniyet sunmak bizim için mutluluk vesilesi olacaktır. Bize sitemiz üzerinden ulaşabilir, ofisimizde bir kahve içimi için ziyaret edebilirsiniz.

Bursa evden eve nakliye hizmetlerinde kalite arıyorsanız doğru yerdesiniz..

 

Vizyonumuz

Bursa Evden Eve Taşıma sektörüne kattığımız değer ve kapattığımız açıkla birlikte şehirler arası taşımacılıktada yüz güldüren büyümemiz devam ediyor. Türkiye çapındaki müşterilerimizin memnuniyeti bizleri sevindiriyor. Vizyonumuz Türkiye genelinde bilinir bir marka olarak büyümeye devam etmek.

Çıktığımız başarı yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam. Sizleride kalite ve memnuniyete davet ediyor bir kahvemizi içmek üzere ofisimize bekliyoruz.